NEWSLETTER ODEBÍRAT
Kanceláře

KODAP Brno

VYTVÁŘÍME ZÁZEMÍ PRO FIRMY A PODNIKATELE

Naší vizí je vytvořit klientům takové zázemí, aby se jako podnikatelé mohli plně věnovat vlastní podnikatelské činnosti a svým zákazníkům.

Jako daňoví poradci poskytujeme právní pomoc a finančně ekonomické rady ve věcech daní, odvodů, poplatků a jiných podobných plateb, jakož i ve věcech, které s daněmi přímo souvisejí.

Našim klientům zpracováváme veškeré typy účetnictví: (podvojné) účetnictví, daňovou evidenci (jednoduché účetnictví) a kompletní zpracování mezd. Proto nabízíme našim klientům outsourcing veškerého účetnictví a s ním spojené agendy. Pro efektivní práci s rozšířeným servisem nabízíme také službu účetnictví online.

Zajistíme za Vás komunikaci s finančními úřady a institucemi zdravotního a sociálního pojištění. Zpracujeme pro Vás veškerá hlášení, daňová přiznání a s tím související výkazy.

V Brně působíme od roku 2001.

 

Naším cílem je utvářet klidné zázemí v hektickém světě podnikání. Udržovat pořádek v účetnictví a daních znamená odstraňovat chaos a nahradit jej řádem. Často od klientů slyšíme, že jim to přináší úlevu.

Vít Sedlák
jednatel, daňový poradce

KONTAKT

KODAP Brno

KODAP Brno, s.r.o.

Kounicova 284/39

602 00 Brno

 

T (+420) 776 301 933

E brno@kodap.cz

W KODAP Brno

 

IČ: 26273217

 

Zavolejte nám

Nebo nám napište

    Souhlasím se zpracováním osobních údajů dle GDPR

    Jsem Acy, mohu Vám pomoci?