NEWSLETTER ODEBÍRAT
KODAP

Profesní spolupráce

PRÁVĚ VÁS HLEDÁME

Máte vlastní kancelář?
Chcete založit vlastní kancelář?
Chcete ukončit činnost, prodat svou kancelář?

​Vlastní účetní nebo daňová kancelář

Jsme zaměřeni na spokojenost klientů a budujeme k tomu společné zázemí. Nabízíme vám férové spojení, které přinese vaší práci s klienty nové možnosti. Ceněny a efektivně využity budou také vaše vlastní zkušenosti a znalosti.

Prosperita každé kanceláře je vizitkou schopností jejích lídrům, proto výsledky jejich práce patří především jim.​

Založit vlastní daňovou či účetní kancelář?

Začínat na „zelené louce“ praxi daňového poradenství či účetních služeb je náročné. Organizace, právní model, komunikace, personál, marketing, technologie …

Pokud je ve vašem okolí kancelář, kterou právě nyní chtějí její majitelé prodat, můžete spolu s námi přeskočit několik let dřiny.

Máme připravena základní řešení a pomoc, která začátky usnadní. Od prvního dne budete pro klienty zástupcem společenství, které má odborné renomé i mezinárodní přesah a které pro ně na vysoké technologické úrovni zajistí vše, od účetnictví, přes daňově poradenské služby, právní služby a účetní audit. Ze dne na den získáte desítky kolegů, se kterými se můžete poradit, a kteří vás budou podporovat.

Chcete prodat daňovou / účetní kancelář nebo klientský kmen?

​Odchod do penze, zdravotní komplikace, změna profesních a životních priorit, to vše jsou důvody, které si žádají poctivé a citlivé řešení. Nejste první, kdo plánují v brzké době „ubrat plyn“ nebo rovnou se ctí ukončit své působení v poradenské a účetní profesi.

Vaši klienti mají právo na to, aby se jim i do budoucna dostalo dobré péče. Máme zájem na spokojenosti klientů a na zachování dobrého jména těch, kdo „předávají štafetu“ i na renomé společností KODAP. Usnadníme vám odchod z profese a nezklameme očekávání vašich klientů.

Pokud ve vaší blízkosti není kancelář KODAPu, pomůžeme vyhledat nového spolehlivého spolupracovníka, který s podporou skupiny KODAP nabídne vašim klientům kontinuitu i rozvojový impuls.

Proč chceme růst společně s vámi ?

Spojit síly dává smysl. Více šikovných lidí přinese více sdíleného know-how, větší ekonomická základna nám umožňuje více investovat do kvality a efektivity našich služeb i do moderních technologií.

Napište nám

    Souhlasím se zpracováním osobních údajů dle GDPR

    Jsem Acy, mohu Vám pomoci?