NEWSLETTER ODEBÍRAT
Kanceláře

KODAP Děčín

spolehlivé a bezpečné odborné a administrativní zázemí

Nabízíme spolehlivé a bezpečné odborné a administrativní zázemí, silnou firmu, schopnou poskytovat při vedení účetnictví mezd i při řešení navazujících ekonomických, daňových a právních problémů spolehlivé odborné i právní záruky. Kvalifikovaní účetní, špičková výpočetní technika a opora účetních a daňových poradců umožňuje zvládnutí veškerých typů účetnictví: podvojného, jednoduchého (daňové evidence) včetně zpracování mezd. Pro klienty ze vzdálenějších míst a pro klienty, kteří pro svou práci pravidelně využívají výstupy z účetnictví jsme připravili službu účetnictví online.

Máte právo na to, aby vás problémy naší nepřehledné daňové soustavy a účetních předpisů příliš netrápily. Víme, že je vaším posláním je něco jiného: realizovat svůj podnikatelský záměr, získat spokojené zákazníky, zajistit úspěch firmě a perspektivu zaměstnancům. Proto vám nabízíme zpracování daňových přiznání v běžném i prodlouženém termínu, optimalizaci daňové povinnosti a zastupování při daňových kontrolách.

 

 

Zajišťujeme podání daňového přiznání v Německu. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.
Pracujete jako zaměstnanec v Německu a zaměstnavatel Vám strhává daň ze mzdy? Máte povinnost nebo možnost podat daňové přiznání a získat tak část, popř. celou zaplacenou daň zpět. Známe zahraniční legislativu, zajistíme komunikaci s finančními úřady v SRN.

Nabízíme poradenství zahraničním podnikatelům v České republice i českým podnikatelům, kteří spolupracují se zahraničím. Silnou stránkou naší daňové kanceláře v Děčíně je perfektní komunikace v německém jazyce.

Činnosti zajišťované v rámci skupiny KODAP

  • Podnikové transformace
  • Právní poradenství, advokacie
  • Podnikatelské projekty
  • Zastupování před finančními orgány a správními soudy

Poradenská kancelář KODAP DC je optimálně dostupná také pro klienty v okolních městech Benešov nad Ploučnicí, Česká Kamenice, Duchcov, Krupka, Libouchec, Rumburk, Šluknov, Teplice, Ústí nad Labem, Varnsdorf, Velké Březno.

V Děčíně působíme od roku 1994.

Je přirozené, že na nás klienti kladou vysoké nároky. Právě proto nás ostatně vyhledávají. V maximálním rozsahu z nich snímáme břemeno administrativních a správních povinností.

Blanka Poštová
jednatelka, daňová poradkyně

KONTAKT

KODAP Děčín

KODAP DC, s.r.o.

Labská 137/17

405 01 Děčín

 

T (+420) 412 518 446

E dc@kodap.cz

W KODAP Děčín

 

IČ: 25013998

 

Zavolejte nám

Nebo nám napište

    Souhlasím se zpracováním osobních údajů dle GDPR

    Jsem Acy, mohu Vám pomoci?