NEWSLETTER ODEBÍRAT
Kanceláře

KODAP Mladá Boleslav

Služby opíráme o  spolupráci se specialisty skupiny KODAP

Nezůstáváme jen u portfolia běžných služeb účetní a daňové kanceláře, tj. vedení účetnictvídaňové evidencezpracování mezd, statistických výkazů, daňových přiznání a hlášení a zastupování při jednání s úřady. Pomáháme také v oblasti organizace informační soustavy podniku, tvorby vnitropodnikového reportingu, plánování a ekonomických analýz, přípravy na auditorské ověření účetní závěrky a zpracování vnitropodnikových směrnic. Klienti oceňují naše zkušenosti s analýzou informačních soustav velkých podniků.

Nejen pro vzdálenější klienty je ideální naše účetnictví online. Spolupracujeme s týmem daňových a účetních specialistů, právníků a auditorů skupiny KODAP, což umožňuje v reálném čase najít pro klienty rozumné řešení každé situace.

Naše poradenské služby opíráme o  spolupráci se specialisty skupiny pro jednotlivé daňové oblasti. Naše motto „pro Váš úspěch“, vyjadřuje náš společný zájem. Vážíme si dlouhodobých vztahů s našimi klienty a chceme je dále rozvíjet.

 

Další služby poskytované v rámci skupiny KODAP

  • Podnikové transformace
  • Právní poradenství, advokacie
  • Podnikatelské projekty
  • Zastupování před finančními orgány a správními soudy

Mladoboleslavská poradenská a účetní firma KODAP MB je optimálně dostupná také pro klienty v okolních městech Mnichovo Hradiště, Turnov, Jičín, Nymburk, Poděbrady, Mělník, Česká Lípa, Mimoň, Brandýs nad Labem, Stará Boleslav a jejich okolí.

Projevíte-li zájem zeptat se na další informace o naší daňové kanceláři v Mladé Boleslavi, budete u nás vždy vítáni. Každé Vaše daňové přiznání bude v nejlepších rukách.

V Mladé Boleslavi jsme pro naše klienty již od roku 1997.

Účetnictví sjednocujeme s organizací firem jedním systémem a technologií. Logickým a ekonomicky optimálním. Cokoli jiného je ztracenou příležitostí.

Robert Hrádek
jednatel, účetní a daňový specialista

KONTAKT

KODAP Mladá Boleslav

KODAP MB, s.r.o.

Českobratrské náměstí 133/1

293 01 Mladá Boleslav

 

T (+420) 733 180 764

E mb@kodap.cz

W KODAP Mladá Boleslav

 

IČ: 25089871

 

Zavolejte nám

Nebo nám napište

    Souhlasím se zpracováním osobních údajů dle GDPR

    Jsem Acy, mohu Vám pomoci?