NEWSLETTER ODEBÍRAT
Kanceláře

KODAP City – Praha

MAXIMUM PRO MANAŽERSKÉ ROZHODOVÁNÍ

Se zázemím daňové, účetní a právní skupiny KODAP vám nabízíme poradenství v oblasti daní, odvodů, poplatků a jiných podobných plateb, jakož i ve věcech, které s fiskálními povinnostmi přímo souvisejí.
Protože každý podnikatel má jiné výchozí podmínky, provádíme optimalizaci daňové povinnosti a daňové poradenství na míru. Rovněž pro Vás zpracujeme daňová přiznání, podáme a obhájíme je u daňových orgánů v ČR a s pomocí široké sítě partnerů pomůžeme vyřešit i vaše daňové povinnosti v jiných členských státech EU.
Poskytneme vám prostor pro to, co je pro vás podstatné a ulehčíme vám od toho, co je sice nezbytné, ale z hlediska podnikání vedlejší a zatěžující.

Zajistíme vedení vašeho účetnictví a s ním související účetní a daňovou problematikou, pro všechny typy účetnicví: podvojné účetnictví, daňovou evidenci (jednoduché účetnictví), a to včetně účetních závěrek. Převezmeme od vás veškerou komunikaci s finančními úřady a institucemi zdravotního a sociálního pojištění v Praze i v jiných městech. Pro usnadnění celého procesu nabízíme také online zpracování účetnictví– nejmodernější formu účetního outsourcingu.

Nedílnou součástí naší nabídky je i zpracování mezd – mzdové účetnictví.

Naším cílem je usnadnění administrativy klienta a jeho lepší orientace v rychle se měnících daňových předpisech.

Miroslava Tomášková
jednatelka, daňová poradkyně, KODAP City

KONTAKT

KODAP City – Praha

KODAP City s.r.o.

Radlická 663/28

150 00 Praha 5 - Smíchov

 

T (+420) 246 083 131 - 4

E city@kodap.cz

W KODAP City

 

IČ 26501066

 

Zavolejte nám

Nebo nám napište

    Souhlasím se zpracováním osobních údajů dle GDPR

    Jsem Acy, mohu Vám pomoci?