NEWSLETTER ODEBÍRAT
Obory

HOLDINGY

HLAVNÍ BENEFITY

Efektivní a bezpečná organizace podnikání vyžaduje budování flexibilních vlastnických struktur. Klienty odborně podporujeme při jejich vytváření, přeměnách a optimalizaci nejen v ČR, ale i v zahraničí. Využíváme přitom širokou síť právních i daňových a účetních kanceláří skupiny ETL Global. Jakékoli přeměny struktur – rozdělení, fúze, změny právní formy – realizujeme našimi poradci ve spolupráci s naší advokátní kanceláří KODAP legal.

Poradenství

 • Daňové nastavení smluv uvnitř holdingu
 • Ověřování správného nastavení cen a kapitálové přiměřenosti při financování jednotlivých součástí holdingu
 • Daňové řešení distribuce dividendových příjmů z tuzemska i zahraničí
 • Zastupování před úřady

Konzultace pro nadnárodní koncerny

Holdingové struktury vyžadují kvalitní ošetření vzájemných vztahů podle pravidla tržního odstupu tak, aby nevznikala zbytečná daňová rizika. Je třeba reálně nastavit krycí příspěvky na režijní náklady a posoudit jejich daňovou uznatelnost. K tomu směřují služby našich specialistů na převodní ceny. Pomáháme vytvářet dokumentace převodních cen (TPD) a v rámci konzultací poskytujeme jejich analýzu.

Našimi klienty jsou nadnárodní koncerny, které vyžadují i daňové konzultace týkající se daně z přidané hodnoty, registraci svých aktivit v ČR k DPH nebo naopak tuzemských firem, které potřebují zajistit registraci nebo vratku DPH v členských státech EU.

S námi získáte tým specialistů, pečujících o stovky klientů využívajících tyto služby. Vyřešíme smluvní agendu obchodně závazkových vztahů i komunikaci s úřady. Společnostem vytvořeným pro účely konkrétního developerského projektu nabízíme pokrytí veškerých interních agend naším ERP systémem a snižujeme tak jejich investiční náklady.

Absolutní diskrétnost a osobní konzultace

 • Řada podniků využívá pro své holdingové centrály také účetní služby KODAP
 • Vedle naší kvalifikované odborné práce získávají diskrétní prostředí pro důvěrné informace, odděleně od provozu konkrétních podnikatelských aktivit.
 • Rovněž outsourcing mzdového účetnictví dává managementu holdingové centrály záruky a jistotu 100% kvality zpracování  a absolutní diskrétnosti mzdových a personálních údajů
 • Manažerům holdingů a celé struktury poskytujeme osobní daňové konzultace a zpracování přiznání k dani z příjmů

ZAVOLEJTE NÁM

NEBO NÁM NAPIŠTE

  Souhlasím se zpracováním osobních údajů dle GDPR

  Jsem Acy, mohu Vám pomoci?