Reference

Profesionalita, odbornost a individuální přístup

Ewals Cargo Care

 

Se společností KODAP se známe více než 17 let a za hlavní devizy naší spolupráce považujeme profesionalitu, odbornost a individuální přístup od týmu našich skvělých daňových poradců. Kolegové nám pomáhají řešit nejen standardní daňové otázky vznikající z každodenního byznysu naší firmy, ale poskytují nám i poradenskou činnost při zavádění nových procesů v účetnictví (například při přechodu na korporátní finanční systém) či posouzení a návrhy řešení u speciálních projektů. Z velmi kvalitních profesionálních vztahů se za ta léta vyvinulo přátelství a o to je naše spolupráce příjemnější.

Tomáš Hudec, finanční ředitel

 

Společnost Ewals Cargo Care poskytuje dopravní a logistické služby už více než sto let

Společnost byla založena v roce 1906 a dnes je řízena již čtvrtou generací rodiny Ewalsů. Sídlo společnosti je v Holandsku.

Výsledkem postupné expanze Ewalsu na celosvětový trh bylo i založení české pobočky Ewals Cargo Care International Praha, která vznikla v březnu 1991. Postupně se začala prosazovat na českém trhu a realizovat přepravy návěsů bez použití tahačů do blízkých zámořských destinací jako je Švédsko a Velká Británie. V současnosti má Ewals Cargo Care CZ bezmála 300 zaměstnanců na čtrnácti pobočkách po celé České republice.

ZAVOLEJTE NÁM

NEBO NÁM NAPIŠTE

    Souhlasím se zpracováním osobních údajů dle GDPR

    Jsem Acy, mohu Vám pomoci?