int(4071) int(6282)
Reference

Profesionalita, odbornost a individuální přístup

Ewals Cargo Care

 

Se společností KODAP se známe více než 17 let a za hlavní devizy naší spolupráce považujeme profesionalitu, odbornost a individuální přístup od týmu našich skvělých daňových poradců. Kolegové nám pomáhají řešit nejen standardní daňové otázky vznikající z každodenního byznysu naší firmy, ale poskytují nám i poradenskou činnost při zavádění nových procesů v účetnictví (například při přechodu na korporátní finanční systém) či posouzení a návrhy řešení u speciálních projektů. Z velmi kvalitních profesionálních vztahů se za ta léta vyvinulo přátelství a o to je naše spolupráce příjemnější.

Tomáš Hudec, finanční ředitel

 

Společnost Ewals Cargo Care poskytuje dopravní a logistické služby už více než sto let

Společnost byla založena v roce 1906 a dnes je řízena již čtvrtou generací rodiny Ewalsů. Sídlo společnosti je v Holandsku.

Výsledkem postupné expanze Ewalsu na celosvětový trh bylo i založení české pobočky Ewals Cargo Care International Praha, která vznikla v březnu 1991. Postupně se začala prosazovat na českém trhu a realizovat přepravy návěsů bez použití tahačů do blízkých zámořských destinací jako je Švédsko a Velká Británie. V současnosti má Ewals Cargo Care CZ bezmála 300 zaměstnanců na čtrnácti pobočkách po celé České republice.

ZAVOLEJTE NÁM

NEBO NÁM NAPIŠTE

    Souhlasím se zpracováním osobních údajů dle GDPR