Reference

Velmi oceňujeme profesionalitu, flexibilitu a korektní jednání

LUKOV Plast spol. s r.o.

„Vzájemnou spolupráci se společností KODAP, s.r.o. jsme navázali již v roce 1999, téměř okamžitě po vzniku naší společnosti. Společnost KODAP nám, jako daňový poradce, poskytuje komplexní podporu v oblasti daňové, účetní a ekonomické.

Průběžně provádí odborné konzultace k aktuálním daňovým a účetním záležitostem naší společnosti, a to formou osobních návštěv, telefonicky či prostřednictvím e-mailu. V rámci účetní závěrky provádějí poradci společnosti KODAP kontrolu účetnictví a majetku. Na základě této úspěšné spolupráce nám poradce v rámci plné moci každoročně zpracovává daňové přiznání k dani z příjmů právnických osob.

Velmi oceňujeme profesionalitu, flexibilitu a širokou zastupitelnost pracovníků společnosti KODAP, jejich spolehlivost a korektní jednání. Přínosem pro naši společnost je také dobrý vztah daňového poradce se správci daně. Naše dlouhodobá spolupráce s daňovým poradcem, které si velice vážíme, je od počátku založena na vzájemné důvěře.“

Ing. Vlastimil Lukeš, jednatel společnosti

 

LUKOV PLAST je přední český výrobce plastových, technických a elektro dílů pro automobilový průmysl. Hlavní částí jejich činnosti je výroba komponentů či celých sestav slunečních clon. Dále se věnují realizaci elektro sestav a plastových dílů, včetně zajištění výroby sériových nástrojů.

ZAVOLEJTE NÁM

NEBO NÁM NAPIŠTE

    Souhlasím se zpracováním osobních údajů dle GDPR

    Jsem Acy, mohu Vám pomoci?