Reference

20 let fundovaného poradenství: známka důvěry a kvality

GALVANOPLAST FISCHER BOHEMIA s.r.o.

„20 let představuje pro jedince i firmu významnou periodu. Dává příležitost bilancovat uplynulé období a vyhodnotit dosaženou pozici v osobním životě, v oboru podnikaní, ve společnosti. Hodnotíme nejen ukazatele exaktní a měřitelné, ale hodnotíme i věci nemateriální povahy, hodnotíme lidské a obchodní vztahy.

Pokud po celou dobu existence naší společnosti nás v určité oblasti spolehlivě doprovází jeden partner, je to jistě známka důvěry a kvality. A takový vztah má naše společnost se skupinou KODAP. 20 let fundovaného poradenství a pravidelného auditovaní výsledků. 20 let nelehké cesty přes všechna úskalí měnících se zákonů a velikých změn a transformací našich firem. Nelze si přát nic jiného, než aby naše partnerství se společnostmi skupiny KODAP trvalo stejně úspěšně i nadále.“

Ing. Miroslav Vacek, jednatel

 

Galvanoplast Fischer Bohemia je, vedle výroby plastových dílů vstřikovým litím, expertem v oblasti zušlechťování povrchů plastů. Metodou galvanizace dosahuje ušlechtilého vnějšího vzhledu s vysokou přidanou hodnotou a vynikající kvalitou s haptickými vlastnostmi kovu.

FISCHER má  tradici trvající již téměř 50 let. Více než 700 zaměstnanců ve třech závodech doma a v zahraničí se snaží o to, aby firma dodávala automobilovému průmyslu a dalším odvětvím plastové díly s vysokou přidanou hodnotou.

ZAVOLEJTE NÁM

NEBO NÁM NAPIŠTE

    Souhlasím se zpracováním osobních údajů dle GDPR

    Jsem Acy, mohu Vám pomoci?